Wobbel

 

Wobbel

 

Marka, której produkty pozwolą Twojemu dziecku na świetną prorozwojową zabawę w domowym zaciszu. Świetnie zaprojektowane, dokładnie wykonane deski do balansowania stworzą w waszym domu mini plac zabaw idealny do walki z nudą, zdobywania nowych umiejętności i ćwiczenia tych już nabytych. To idealna zabawka zachęcająca do aktywności fizycznej całą rodzinę. Mogą korzystać z niej dzieci w każdym wieku a także nastolatkowie i dorośli.

Balansowanie i bujanie na deskach Wobbel wspomaga rozwoj psychoruchowy. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację, pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego, uczy cierpliwości i zachęca do wytrwałości, wpływa na tworzenie nowych połączeń pomiędzy neuronami. Koi emocje, wycisza, daje poczucie bezpieczeństwa.

 

Wobbel to świetny pomysł na zużycie nadmiaru energii dzieci w domu.

 

Zajmuje mało miejsca, a ilość ćwiczeń, które można na nim wykonywać jest ograniczona wyłącznie wyobraźnią. Z deski mogą korzystać wszyscy niezależnie od wieku. Rozwój mięśni głębokich podczas utrzymywania równowagi jest bardzo ważny dla każdej osoby.

Wykonany z drewna bukowego (certyfikowane uprawy FSC), w opcji z dodatkiem naturalnego korka lub filcu Wobbel to designerski przedmiot, który nawet po zabawie świetnie odnajdzie się w stylowym wnętrzu. Zwłaszcza, że Wobbel świetnie sprawdza się jako miejsce do siedzenia lub stopień dla dziecka.

 

Najnowsze posty

Producenci

b.box Bling2o Blooming Baby Buggygear Cocobelt Dolce Drinkadeux Fill'n Squeeze Grimm’s Hevea Planet InnoBaby Kaiser Kiokids Litecup LulyBoo PacaPod Penny Scallan Design Potette Plus Pura RaZ Baby Rex London Trade SunBaby Toly Tris & Ton Tron Wobbel Wow cup Zoli

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X