Fill'n Squeeze

Zdrowo, wielorazowo i owocowo jednocześnie? To możliwe.

Fill’n Squeeze to marka, która najpierw ułatwia rodzicom wprowadzenie pokarmu stałego do diety dziecka, a później pomaga przemycić zdrowe przekąski do codziennego jadłospisu dzieci.

Jako najbardziej rozpoznawalny produkt angielskiego producenta zalicza się Zestaw startowy, który zawiera specjalne naczynie do przygotowywania musów oraz patent do nakładania ich w wielorazowe saszetki. W odpowiedzi na oczekiwania rynku, firma wprowadziła także Wielorazowe saszetki z zippem, które pozwalają podawać w wygodnej dla dziecka formie, zdrowe, domowe musy i są lepszym odpowiednikiem sklepowych musów, które bardzo mocno zyskały na popularności.

Wśród akcesoriów możemy znaleźć także ustniki do tubek, które ułatwiają jedzenie z saszetek najmłodszym i przede wszystkim pomagają uniknąć zadławienia i oblania się musem.

Sukces Zestawów startowych sprawił, iż firma stworzyła także alternatywę dla dorosłych, którym zdrowe odżywianie nie jest obojętne – Noutripouch to zestaw, który pozwala przygotować musy, a następnie wtłoczyć je do saszetek o większej pojemności.

Zapasowe saszetki Fill'n Squeeze

Zapasowe saszetki Fill'n Squeeze

32,00 PLN
Fill'n Squeeze zestaw z saszetkami do karmienia dzieci

Fill'n Squeeze zestaw z saszetkami do karmienia dzieci

129,00 PLN
tymczasowo niedostępny
Torba termiczna Fill`n Squeeze

Torba termiczna Fill`n Squeeze

59,00 PLN
tymczasowo niedostępny
Fill'n Squeeze pouch spoon - łyżeczka do karmienia w kolorze zielonym

Fill'n Squeeze pouch spoon - łyżeczka do karmienia w kolorze zielonym

29,00 PLN
tymczasowo niedostępny

Najnowsze posty

Producenci

b.box Bling2o Blooming Baby Buggygear Cocobelt Dolce Drinkadeux Fill'n Squeeze Grimm’s Hevea Planet InnoBaby Kaiser Kiokids Litecup LulyBoo PacaPod Penny Scallan Design Potette Plus Pura RaZ Baby Rex London Trade SunBaby Toly Tris & Ton Tron Wobbel Wow cup Zoli

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X